KAM S NÁMI MŮŽETE VYCESTOVATmapa destinací v Řecku
info@iriny-tours.cz
602 287 325
pondělí, čtvrtek:8:00 – 16:30
úterý, pátek:8:00 – 17:00
středa:8:00 – 14:00
ZÁJEZDY DO ŘECKA
ZÁJEZDY DRUHY ZÁJEZDŮ
UBYTOVÁNÍ
FIRST MINUTE
SLEVY
Slevy, akční nabídky Dárky
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY OSTATNÍ SLUŽBY
ŘECKO AUTEM
LETENKY
JÍZDENKY
KONTAKTY
Cestovní kancelář PR (public relations)
OSTATNÍ
LOKALITY INFORMACE

Jak objednat zájezd

ZÁJEZDY   »   Jak objednat zájezd
 1. REZERVACE    I    OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU / SLUŽBY CESTOVNÍHO RUCHU
   
  Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem, písemně, poštou, nebo nás navštivte osobně na naší pobočce v Příbrami, Střelecká 100, Příbram II (horní část pěší zóny Pražské ulice, cca 100 m od sochy Sv. Václava). Před zpracováním jakékoli nabídky obdržíte veškeré potřebné informace o zájezdu. Tyto informace zároveň naleznete zde, na našich webových stránkách.

   
 2. SMLOUVA O ZÁJEZDU  / SLUŽBY CESTOVNÍHO RUCHU   I    POTVRZENÍ O ZÁJEZDU  / SLUŽBY CESTOVNÍHO RUCHU

  Existují dvě varianty vystavení smlouvy o zájezdu a také potvrzení o zájezdu:
  • Uzavření zájezdu osobně – dle vybraného zájezdu Vám zpracujeme cenovou nabídku zájezdu, v případě souhlasu s naší nabídkou s Vámi uzavřeme písemnou smlouvu o zájezdu, kde naleznete údaje k úhradě ceny zájezdu (hradit můžete hotově do 30.4.2020, dále pouze vkladem na účet, či převodem).
  • Uzavření zájezdu elektronicky/telefonicky – dle vybraného zájezdu Vám zpracujeme cenovou nabídku zájezdu, v případě, že potvrdíte Vaším souhlasem nabídku (tímto je uzavřena smlouva o zájezdu), Vám poté vystavíme potvrzení o zájezdu, které Vám zašleme e-mailem s elektronickým podpisem. Na tomto potvrzení naleznete údaje k úhradě ceny zájezdu/služby cestovního ruchu.

    
 3. ZÁLOHA NA ZÁJEZD

  Záloha na zájezdy uvedené v katalogu CK IRÍNY TOURS – ŘECKO, je splatná ve výši 50%-100% z ceny zájezdu při objednání zájezdu, doplatek zájezdu pak 8 týdnů před odjezdem.

   
 4. INFORMAČNÍ POKYNY 

  Po úhradě celkové ceny zájezdu Vám zašleme (nejpozději 1 týden před odjezdem) informační pokyny na cestu a pokyny k odbavení.Tyto dokumenty zasíláme při uvedení Vaší e-mailové adresy na tento kontakt, jinak poštou na Vaši adresu.
PRO PRODEJCE(privátní informace) Černá listina leteckých společnostíseznam-zakazanych-leteckych-spolecnosti-12-2020.pdf (387.79 kB)
1991 ....... 2016 ....... 2021 © iriny-tours.cz
webdesign | websystem | KAO.cz