KAM S NÁMI MŮŽETE VYCESTOVATmapa destinací v Řecku
info@iriny-tours.cz
602 287 325
pondělí, čtvrtek:8:00 – 16:30
úterý, pátek:8:00 – 17:00
středa:8:00 – 14:00
ZÁJEZDY DO ŘECKA
ZÁJEZDY DRUHY ZÁJEZDŮ
UBYTOVÁNÍ
FIRST MINUTE
SLEVY
Slevy, akční nabídky Dárky
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY OSTATNÍ SLUŽBY
ŘECKO AUTEM
LETENKY
JÍZDENKY
KONTAKTY
Cestovní kancelář PR (public relations)
OSTATNÍ
LOKALITY INFORMACE

Nabídky pro SKUPINY

11 OSOB A VÍCE

Je Vás 11 osob a více? Neváhejte nás kontaktovat, nabídneme Vám zájezd do Řecka na míru za výhodnou cenu dle Vašich požadavků. Na Olympskou riviéru lze cestovat letecky, kombinovaně (bus/let nebo let/bus) a autokarem. Let z Prahy trvá necelé 2 hodiny a cesta autokarem trvá do 24 hodin i s povinnými přestávkami. Vytváříme nabídku nejen s uceleným a tématickým programem při pobytu v Řecku, ale propojíme Vaše aktivity s odpočinkem a relaxací u moře. Na Olympské riviéře, v jednom z nejmělčích moří v Thermajském zálivu, je možné koupání od května do října!

Vyžádejte si výhodnou cenovou nabídku včetně OSOB ZDARMA!
Nabídka ubytování při Vašem pobytu zahrnuje velmi pěkné penziony a aparthotely, 30-500 m od pláže, formy zajištění stravování- bez stravy a s polopenzí, dále Vám rádi nabídneme ubytování v hotelích 50-450 m od moře se snídaní, polopenzí a také plnou penzí.

CESTA DO ŘECKA
Již samotná cesta do Řecka může být naplněna zajímavým programem, po překročení řeckých hranic lze navštívit město Thessaloniki (Soluň). Hlavní město řecké Makedonie, Thessaloniki je moderní, kosmopolitní a kulturní centrum, nabízí nepřeberné množství zážitků nejen kulturních, ale i gurmánských a nákupních. Soluň je úzce spjata s nejstarší českou historií, věrozvěstové Cyril a Metoděj v rámci své misie na Velké Moravě vytvořili písmo hlaholici a prosadili staroslověnštinu jako bohoslužebný jazyk.V samotném centru Thessaloniki naleznete archeologická prostranství, dále muzea s antickými a byzantskými památkami, přímo na nábřeží se nachází nejznámější dominanta Soluně – Bílá Věž.
Olympská riviéra, a místní letoviska Leptokárie i Neos Panteleimonas jsou výchozím bodem pro pořádání dalších výletů na nejznámější památky do okolí: byzantské kláštery Meteora, byzantský hrad Platamonas, archeologické naleziště Dion, muzem ve Vergině atd.
Nabízíme zajištění tématických programů, které nemusí být zaměřeny pouze na historii, lze připravit i sportovní, přírodovědné, gastronomické, gurmánské programy a další. 
 
NABÍDKA TÉMATICKÝCH PROGRAMŮ:
  • sportovní programy – volejbal, fotbal, atletika
  • jazykové kurzy – angličtina, řečtina
  • historie a dějepis – řecká mytologie, antické památky, byzantská kultura. Kulturní a kosmopolitní město Thessaloniki
  • přírodovědné programy,ekoturismus Olympský národní park
  • zemědělská činnost –pěstování rýže,kiwi, výrobna sýrů, vinařství, chovatelství
  • gastronomie – hotelový provoz, speciality řecké kuchyně, taverny
  • návštěva ostrovů Skopelos/ Skiathos
 
Řecko - zájezdy pro skupiny
Řecko - zájezdy pro skupiny
Řecko - zájezdy pro skupiny
Řecko - zájezdy pro skupiny
Připravujeme pro Vás nabídku zájezdů na letní sezónu 2022.
PRO PRODEJCE(privátní informace) Černá listina leteckých společnostíseznam-zakazanych-leteckych-spolecnosti-12-2020.pdf (387.79 kB)
1991 ....... 2016 ....... 2021 © iriny-tours.cz
webdesign | websystem | KAO.cz