KAM S NÁMI MŮŽETE VYCESTOVATmapa destinací v Řecku
info@iriny-tours.cz
602 287 325
pondělí, čtvrtek:8:00 – 16:30
úterý, pátek:8:00 – 17:00
středa:8:00 – 14:00
ZÁJEZDY DO ŘECKA
ZÁJEZDY DRUHY ZÁJEZDŮ
UBYTOVÁNÍ
FIRST MINUTE
SLEVY
Slevy, akční nabídky Dárky
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY OSTATNÍ SLUŽBY
ŘECKO AUTEM
LETENKY
JÍZDENKY
KONTAKTY
Cestovní kancelář PR (public relations)
OSTATNÍ
LOKALITY INFORMACE

Fakultativní výlety

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY   »   Fakultativní výlety

Vergina

Hrobky makedonských králů u města Veria. Muzeum se pyšní svou sbírkou zlatých předmětů z královských hrobek. Především se jedná se o unikátní zlaté šperky a další skvosty makedonských králů. Další zastávkou bude Dion – archeologické prostranství pod Olympem, případně Nausa a Edesa – program Vám upřesní delegát v místě pobytu, hlavní cíl tohoto výletu je Vergina (místo královských hrobů).

756,-Kč/ osobu

Olymp + Lifidra

Při tomto výletu navštívíme pohoří Olymp – sídlo Olympských bohů. Procházkou z Litochora, projdeme údolím říčky Enipeas do místa pojmenovaného Míli. Po prohlídce městečka vyjedeme do nadmořské výšky 944 m n.m k chatě Stavros, odkud je překrásná vyhlídka na nejvyšší vrchol Mythikas a na pobřeží Pierie. Dále pokračujeme na magickou horu Lifidru, kde na určitém úseku cesty uvidíte, jak voda teče do kopce, kde se autobus sám rozjede do kopce, ale z kopce už ne. Návrat v odpoledních hodinách.

540,-Kč/ osobu

Alikies, bahenní a solné koupele

Jezera o velikosti cca fotbalového hřiště, půl metru hluboká, která jsou díky svému léčivému bahnu vyhlášená. V jezerech pod vodou se nachází bahno, které se opakovaně nanáší na postižená místa, poté se oplachuje v moři. První zastávka je v Okresním městě Kateriny, kde proběhne „shopping“ terapie na místních trzích, další zastávka je v ženském klášteře agios Efrem, kde budeme od jeptišek pohoštěni ranní nefalšovanou řeckou kávou. Poté už na nás čekají přírodní bahenní a solné lázně, které jsou vhodné nejen pro lidi trpící kožními nemocemi, ale také pro revmatiky a určitě účinky léčivého bahna ocení i dámy, díky jeho blahodárnému účinku na pleť.

594,-Kč/ osobu

Výlet lodí

Autobusem se dopravíme do přístavu, kde se nalodíme a poplujeme podél pobřeží Pierie na pláž, kde loď zakotví. Volný čas na této pláži můžete strávit koupáním a volnou zábavou, poobědváme suflaki se salátem a chlebem, s ochutnávkou typických řeckých nápojů. Při zpáteční plavbě na lodi tanec při řecké hudbě. Návrat v odpoledních hodinách.

informujte se v místě pobytu

Skiathos / Skopelos

Autobusem pojedeme do rybářského přístavu poblíž města Volos, odkud vyplujeme lodí k ostrovu Skiathos / Skopelos. Program Skiathos: Autobusem pojedeme do rybářského přístavu poblíž města Volos, odkud vyplujeme lodí k ostrovu Skiathos / Skopelos. Program Skiathos: první zastávka je na ostrově na pláži Kukunaries, která patří mezí nejkrásnější pláže Egejského moře. Po 2 hodinách koupání pokračujeme v plavbě do malebné vesničky Skiathos. V této vesničce zakotvíme na dvě hodiny, které strávíme prohlídkou místa, nákupy a posezením v některé z rybářských restaurací, nebo kaváren. Během zpáteční plavby z ostrova si na lodi zatancujeme při řecké hudbě řecké tance. Program Skopelos upřesní delegát v místě pobytu. V přístavu nastoupíme opět do našeho autobusu, který nás dopraví zpět v pozdních, večerních hodinách.

1 296,-Kč/ osobu

Meteora

Výlet autobusem do skalního města Meteora. První zastávka je na okraji města Kalambaka pod meteorickými skalami v dílně, kde se ručně vyřezávají a malují pravoslavné ikony, obrazy svatých na dřevě. Dále pokračujeme autobusem na meteorické skály. Z meteorických klášterů sjedeme do Kalambaky, kde volný čas můžeme využít k nákupům, občerstvením se a prohlídce městečka. Při zpáteční cestě navštívíme údolí Tembi, kde si prohlédneme kapli sv. Paraskevi a osvěžíme se u Afroditina pramenu. Návrat v odpoledních hodinách.

810,-Kč/ osobu

Řecký večer

Nezapomenutelný večer při řecké hudbě, tanci, řeckém jídlu a víně, večer při melodiích buzuki a s vystoupením folklorní skupiny, předvádějící v národních krojích tance různých oblastí Řecka.

informujte se v místě pobytu

PRO PRODEJCE(privátní informace) Černá listina leteckých společnostíseznam-zakazanych-leteckych-spolecnosti-12-2020.pdf (387.79 kB)
1991 ....... 2016 ....... 2021 © iriny-tours.cz
webdesign | websystem | KAO.cz