KAM S NÁMI MŮŽETE VYCESTOVATmapa destinací v Řecku
info@iriny-tours.cz
602 287 325
pondělí – pátek:8:00 – 17:00
sobota:9:00 – 12:00
ZÁJEZDY DO ŘECKA
ZÁJEZDY DRUHY ZÁJEZDŮ
UBYTOVÁNÍ
FIRST MINUTE
SLEVY
Slevy, akční nabídky Dárky
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY OSTATNÍ SLUŽBY
ŘECKO AUTEM
LETENKY
JÍZDENKY
KONTAKTY
Cestovní kancelář PR (public relations)
OSTATNÍ
LOKALITY INFORMACE

Upřesněte si své požadavky na dovolenou

Nabídky pro SKUPINY

6 OSOB A VÍCE

Je Vás 6 osob a více? Neváhejte nás kontaktovat, nabídneme Vám zájezd do Řecka na míru za výhodnou cenu dle Vašich požadavků. Na Olympskou riviéru lze cestovat letecky, kombinovaně (bus/let nebo let/bus) a autokarem. Let z Prahy trvá necelé 2 hodiny a cesta autokarem trvá do 24 hodin i s povinnými přestávkami. Vytváříme nabídku nejen s uceleným a tématickým programem při pobytu v Řecku, ale propojíme Vaše aktivity s odpočinkem a relaxací u moře. Na Olympské riviéře, v jednom z nejmělčích moří v Thermajském zálivu, je možné koupání od května do října!

Vyžádejte si výhodnou cenovou nabídku včetně OSOB ZDARMA!
Nabídka ubytování při Vašem pobytu zahrnuje velmi pěkné penziony a aparthotely, 30-500 m od pláže, formy zajištění stravování- bez stravy a s polopenzí, dále Vám rádi nabídneme ubytování v hotelích 50-450 m od moře se snídaní, polopenzí a také plnou penzí.

CESTA DO ŘECKA
Již samotná cesta do Řecka může být naplněna zajímavým programem, po překročení řeckých hranic lze navštívit město Thessaloniki (Soluň). Hlavní město řecké Makedonie, Thessaloniki je moderní, kosmopolitní a kulturní centrum, nabízí nepřeberné množství zážitků nejen kulturních, ale i gurmánských a nákupních. Soluň je úzce spjata s nejstarší českou historií, věrozvěstové Cyril a Metoděj v rámci své misie na Velké Moravě vytvořili písmo hlaholici a prosadili staroslověnštinu jako bohoslužebný jazyk.V samotném centru Thessaloniki naleznete archeologická prostranství, dále muzea s antickými a byzantskými památkami, přímo na nábřeží se nacházínejznámější dominanta Soluně – Bílá Věž.
Olympská riviéra, a místní  letoviska Leptokárie i  Neos Panteleimonas jsou výchozím bodem pro pořádání dalších výletů na nejznámější památky do okolí: byzantské kláštery Meteora, byzantský hrad Platamonas, archeologické naleziště Dion, muzem ve Vergině atd.
Nabízíme zajištění tématických programů, které nemusí být zaměřeny pouze na histori, lze připravit i sportovní, přírodovědné, gastronomické, gurmánské programy a další. 
 
NABÍDKA TÉMATICKÝCH PROGRAMŮ:
  • sportovní programy – volejbal, fotbal, atletika
  • jazykové kurzy – angličtina, řečtina
  • historie a dějepis – řecká mytologie, antické památky, byzantská kultura. Kulturní a kosmopolitní město Thessaloniki
  • přírodovědné programy,ekoturismus Olympský národní park
  • zemědělská činnost –pěstování rýže,kiwi, výrobna sýrů, vinařství, chovatelství
  • gastronomie – hotelový provoz, speciality řecké kuchyně, taverny
  • návštěva ostrovů Skopelos/ Skiathos
 
Řecko - zájezdy pro skupiny
Řecko - zájezdy pro skupiny
Řecko - zájezdy pro skupiny
Řecko - zájezdy pro skupiny
Vážení a milí klienti,

dne 9. 6. 2020 jsme obdrželi zprávu od letecké společnosti Smartwings, a.s., že ruší všechny svoje lety na lince Praha – Thessaloniki – Praha pro letní sezónu 2020. Nebudeme proto realizovat letošní letecké zájezdy na lince Praha – Thessaloniki – Praha. Naše cestovní kancelář nabízí ubytování vlastní dopravou ať letecky, autobusem či autem. V průběhu léta obnovíme nabídku leteckých zájezdů pro letní sezónu roku 2021.

Uvidíme se v Řecku s některými z Vás, kteří si u nás zakoupili dovolenou vlastní dopravou, autobusem či autem, již v následujících měsících. V cestovní kanceláři v Příbrami budou pro Vás mé kolegyně i nadále k dispozici s nabídkami letní dovolené. Přeji Vám všem jen to dobré, pevné zdraví.
Srdečně Vás zdravím.
Sotira
PRO PRODEJCE(privátní informace) Černá listina leteckých společnostíseznam-zakazanych-leteckych-spolecnosti-06-2020.pdf (389.71 kB)
1991 ....... 2016 ....... 2020 © iriny-tours.cz
webdesign | websystem | KAO.cz