KAM S NÁMI MŮŽETE VYCESTOVATmapa destinací v Řecku
info@iriny-tours.cz
602 287 325
pondělí – pátek:8:00 – 17:00
sobota:9:00 – 12:00
ZÁJEZDY DO ŘECKA
ZÁJEZDY DRUHY ZÁJEZDŮ
UBYTOVÁNÍ
FIRST MINUTE
SLEVY
Slevy, akční nabídky Dárky
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY OSTATNÍ SLUŽBY
ŘECKO AUTEM
LETENKY
JÍZDENKY
KONTAKTY
Cestovní kancelář PR (public relations)
OSTATNÍ
LOKALITY INFORMACE

Upřesněte si své požadavky na dovolenou

AKTIVNÍ dovolená

patří v této době mezi nejoblíbenější druh dovolené. Chcete si vytvořit tělesnou kondici, a komplexně posílit Vaše těla? Neváhejte využít naší nabídky a utužte své tělo pod vedením profesionálního trenéra ve slunném Řecku u moře!
 
Tento program je určen těm, kteří si uvědomují, že aktivně strávená dovolená je mnohem efektivnější a radostnější než pasivní odpočinek. Zúčastnit se jich mohou i jednotlivci, kteří zde najdou přátele a navíc se dozvědí více informací o zdravé výživě a mohou v tomto zdravém životním stylu pokračovat i nadále. Program není povinný, každý využívá nabídky programu dle svých sil a možností.

Aktivní dovolená - Řecko 2016  Aktivní dovolená - Řecko  Aktivní dovolená - Řecko

Program:
 
  • Fitbox
  • Seminář o zdravé výživě
  • Bodystyling + posilování
  • Ranní protažení u moře
  • Crossfit
  • Kondiční trénink v bazénu a další aktivity!
 
Vážení a milí klienti,

dne 9. 6. 2020 jsme obdrželi zprávu od letecké společnosti Smartwings, a.s., že ruší všechny svoje lety na lince Praha – Thessaloniki – Praha pro letní sezónu 2020. Nebudeme proto realizovat letošní letecké zájezdy na lince Praha – Thessaloniki – Praha. Naše cestovní kancelář nabízí ubytování vlastní dopravou ať letecky, autobusem či autem. V průběhu léta obnovíme nabídku leteckých zájezdů pro letní sezónu roku 2021.

Uvidíme se v Řecku s některými z Vás, kteří si u nás zakoupili dovolenou vlastní dopravou, autobusem či autem, již v následujících měsících. V cestovní kanceláři v Příbrami budou pro Vás mé kolegyně i nadále k dispozici s nabídkami letní dovolené. Přeji Vám všem jen to dobré, pevné zdraví.
Srdečně Vás zdravím.
Sotira
PRO PRODEJCE(privátní informace) Černá listina leteckých společnostíseznam-zakazanych-leteckych-spolecnosti-06-2020.pdf (389.71 kB)
1991 ....... 2016 ....... 2020 © iriny-tours.cz
webdesign | websystem | KAO.cz