KAM S NÁMI MŮŽETE VYCESTOVATmapa destinací v Řecku
info@iriny-tours.cz
602 287 325
pondělí – pátek:8:00 – 17:00
sobota:9:00 – 12:00
ZÁJEZDY DO ŘECKA
ZÁJEZDY DRUHY ZÁJEZDŮ
UBYTOVÁNÍ
FIRST MINUTE
SLEVY
Slevy, akční nabídky Dárky
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY OSTATNÍ SLUŽBY
ŘECKO AUTEM
LETENKY
JÍZDENKY
KONTAKTY
Cestovní kancelář PR (public relations)
OSTATNÍ
LOKALITY INFORMACE

Informace

OSTATNÍ   »   INFORMACE   »   Informace
Vážené klientky, Vážení klienti,

postupně se otevírají hranice, obnovují se linky jak autobusové, tak letecké do Řecka. Věříme, že to špatné je za námi, jsme ponaučeni a nyní bude již jen lépe. Že to bylo velmi těžké období a důsledky nás jen tak rychle neopustí, to je víc než jasné. Vše zhodnotíme později, ale nyní je před námi léto. Za pár dnů odjíždíme postupně do Leptokarie, připravit vše potřebné pro Ty, co přijedete autem, autobusem či jiným dopravním prostředkem, či využijete nabídku naší CK sodlety zBrna do Thessalonik sleteckouspolečností Smartwings pro letošní rok. Lety Praha –Thessaloniki –Praha letecká společnost pro letošní rok zrušila nám všem cestovním kancelářím i jednotlivcům. Od příštího roku opět plánujeme odlety zPrahy a pravděpodobně si ponecháme i odlety zBrna do Thessalonik. Uvidíme, jaký bude zájem a dle toho nabídneme možnosti.

Jak jsme si řekli a psali, vše bude letos jiné. Každý znás se rozhoduje o pobytu své dovolené a my jsme tady od toho, abychom i nadále poskytovali dle možností vplánovaném místě Vašeho pobytu služby a pokud to nejde, vrátili jsme Vám na základě storna Vaše finance či Vás přeložili na příští rok. To jsme také dělali a Vy jste to oceňovali. Velice děkuji Vám všem za dopisy, telefonáty, podporu. Věřte, že to byl jeden znejdůležitějších důvodů alespoň něco letos realizovat. Vypadalo to, že letos letní sezóna vůbec nebude realizována.....nechci se ale opakovat, jsme vkontaktu, víme co se děje.Velké díky za dobroty a dárečky, které nám nosíte a posíláte do kanceláře, díky, díky. To si ani nezasloužíme. Je to neuvěřitelná síla, kterou nám předáváte, tedy většina zVás.Mějte se všichni krásně, opatrujte se, buďte zdraví a na viděnou vlétě pod Olympem.
 
S úctou Sotira
PRO PRODEJCE(privátní informace) Černá listina leteckých společnostíseznam-zakazanych-leteckych-spolecnosti-06-2020.pdf (389.71 kB)
1991 ....... 2016 ....... 2020 © iriny-tours.cz
webdesign | websystem | KAO.cz